KONST / Litografier / Färglitografi 16676118
nr 1667 6118
Dyveke Zadig
(f. 1953), Sverige
Caféinteriör. Signerad, numrerad 94/200, färglitografi, Daterad -83, bildmått: 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Dyveke Zadig, svensk konstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:38:59
100 kr
150 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer